Hotel Starý Jičín Zámeček pod hradem

Hledáte-li nadstandardní ubytování v okolí Nového Jičína pak hotel Zámeček pod hradem je pro Vás tou správnou volbou.

Hotel Zámeček se nachází v klidné okrajové části obce Starý Jičín, 300 metrů od sjezdu z mezinárodní silnice R48, na půli cesty mezi Ostravou a Olomoucí.

Starý Jičín hotel Zámeček ubytování
Hotel Zámeček pod Hradem Starý Jičín má pro své hosty připraveno celkem 18 dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmány. Každý pokoj je individuálně navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou vanu, romantické novomanželské apartmá je situováno v zámecké věži.

Hotel Zámeček ve Starém Jičíně pokoje
Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým vybavením, které se doplňují s atmosférou a stylem historického sklepení restaurace. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování.

Vybrané pokoje je možné doplnit až dvěma přistýlkami. Snídaně jsou zahrnuty v ceně za ubytování. Pro bezpečnost a klidný spánek je pro hotelové hosty připraveno uzavřené parkoviště v areálu hotelu Zámeček pod Hradem Starý Jičín, které je monitorováno kamerovým systémem. Domácí mazlíčci, kteří s vámi cestují, jsou v hotelu také vítáni.

Hotel Zámeček restaurace a společenské akce 
Restaurace hotelu Zámeček s kapacitou 85 míst je umístěna v historickém pivovarském sklepení a nabízí pokrmy tradiční české a moravské kuchyně i speciality moderní gastronomie. Centrem restaurace je rytířský salónek pro dvanáct osob, unikátní prostor bývalé ledárny je určen pro speciální příležitosti jako porady, semináře, promoce a firemní večírky. Mezi místními obyvateli se traduje pověst, že tajná podzemní chodba z hradu Starý Jičín ústila právě do prostor nynější restaurace. V restauraci lze zdarma využít připojení k Internetu WiFi.

Dovolená Nový Jičín ubytování hotel Zámeček turistika
K přednostem umístění hotelu Zámeček patří výborná dostupnost do okolních měst Nový Jičín, Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí či Frýdek-Místek, blízkost mezinárodního letiště Leoše Janáčka Ostrava-Mošnov a celá řada turisticky atraktivních míst. Obec Starý Jičín je křižovatkou cyklotras a tedy výborným místem pro cykloturistiku. V blízkém okolí se nachází památková rezervace Nový Jičín s ojedinělou expozicí kloboučnického muzea. Pro milovníky horských kol, turistiky, golfu, lyžování a mnoha dalších sportů nabízí dostatek příležitostí k vyžití nedaleké Beskydy.

Hotel Zámeček pod hradem a jeho personál se těší Na Vaši návštěvu.

Hotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Služba na recepci je 24 hodinHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - K hotelu přísluší parkovištěHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - disponuje restauracíHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - disponuje vinárnouHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem -  je k dispozici připojení na internetHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - golfHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - disponuje kavárnouHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - přijímá kreditní karty VISAHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Starý Jičín Zámeček pod hradem - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Zámeček pod hradem, Starý Jičín 11
Starý Jičín 74231 Česká Republika
Hotel-Stary-Jicin-Pod-Hradem@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Zámeček pod hradem ubytování Starý Jičín Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: